O nás

Společnost Avantgarde PLUS s.r.o. patří v současné době k největším obchodním partnerům společnosti Skyfens Sp z o. o. patřící do holdingu ARBONIA AG sídlícího ve Švýcarsku. V roce 2010 jsme se stali oficiálním distributorem střešních oken SKYLIGHT v České republice. V roce 2022 se naší firmě podařilo dosáhnout největšího obratu v historii, což svědčí o velmi dobře nastavené obchodní politice a profesionálním přístupu k našim zákazníkům. Naše obchodní strategie se opírá především o velmi silného partnera, kterým společnost ARBONIA AG  bezpochyby je, a společnými silami se snažíme uspokojit stále vyšší nároky zákazníků. 

Děkujeme za návštěvu našeho e-shopu a věříme, že jsme Vám pomohli ve výběru správného výrobku nabízeného naší společností. Našim cílem je vždy a za všech okolností spokojený zákazník.
 

 

Výrobní a administrativní budova společnosti Skyfens Sp z o. o. člena holdingu ARBONIA AG

 

Takto pro Vás vyrábíme střešní okna, výlezy a lemování


Využíváme soubory cookies pro zlepšení procházení webových stránek. Jde například o nezbytně nutné cookies, které zaručují správný chod webu, stejně jako analytické pro naše interní účely a marketingové pro přesnější zacílení reklam.

Souhlasím
Nastavit
Nesouhlasím